Współczesna era stali

W dzisiejszych czasach porzuciliśmy pierwotną potrzebę otaczania się naturą na rzecz wielkich metropolii i betonowych dżungli. Gigantyczne drapacze chmur, wieżowce obite w blachy czy gęsto zabudowane uliczki. Tym właśnie stała się nasza codzienność. Jednak czy era stali i betonu to szczyt naszych marzeń?

Większość z nas codziennie wstaje rano do pracy, wychodzi z mieszkania i pierwsze co widzi to przejeżdżające samochody i pnące się do nieba wieżowce. Blachy, którymi przyozdobione są budynki odbijają promienie porannego słońca. To nasza codzienność. Życie w zurbanizowanej betonowej dżungli, która cały czas się rozrasta i zaskakuje coraz to wyższymi i bardziej skomplikowanymi budynkami. Świat blachy, stali i betonu. Świat szybkich podróży, prac biurowych, drapaczy chmur. Kochamy naszą rzeczywistość, uwielbiamy przechadzać się po parkach ulokowanych w samym centrum naszych metropolii. Ciągle głodni nowych rozwiązań urbanistycznych, patrzymy przed siebie ciekawi co przyniesie nam przyszłość.

tags: blachy odlewane 5083, rury mosiężne CuZn39Pb, blachy miedziane miedź odtleniona SF-Cu/SE-Cu, blachy miedziane miedź beztlenowa OF-CU, spongiolit