depilacja-laserowa-lodz-5Depilacja laserowa Łódź- wpisujemy w wyszukiwarkę i od razu mamy do wyboru ogromna liczbę stron promujących tego typu usługę. Depilacja laserowa Łódź to tylko przykład, bo można wpisać inną nazwę miejscowości, a efekt będzie podobny. Gabinety kosmetyczne i dermatologiczne to miejsca, w których możemy raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia.
Aby poddać się depilacji laserowej, trzeba spełnić kilka warunków. Przede wszystkim specjalista musi ocenić, czy typ i rodzaj skóry nadają się, by taki zabieg był możliwy do wykonania. Jeśli tak, przeprowadzona zostaje próba laserowa. Gdy organizm reaguje na nią prawidłowo, można poddać się depilacji. Kolejne zabiegi powtarza się co 4 -8 tygodni, aż do uzyskania oczekiwanego efektu. Depilowany obszar skóry należy traktować szczególnie delikatnie.
Nie wszyscy mogą poddać się depilacji laserowej. Przeciwwskazaniami są m. in. :ciąża, świeża opalenizna, kremy z retinolem, przyjmowanie ziół, leków światło-uczulających, duża skłonność do przebarwień.
Depilacja laserowa staje się coraz popularniejsza. I choć nie jest to zbieg najtańszy, to i tak w statecznym rachunku i tak się opłaca.