fotograf-na-slub-5Wybierasz właśnie fotografa, który zajmie się obsługą uroczystości ślubnej? Nie decyduj się na przypadkowego wykonawcę. Album ślubny powinien zapełnić się w pełni profesjonalnymi zdjęciami, które staną się piękną pamiątką, a nie fotkami, które z powodzeniem mógłby wykonać ktoś z gości.
Dobry fotograf na ślub to profesjonalista. Warto sprawdzić jego doświadczenie i umiejętności, sprzęt, którym pracuje. Podczas porównywania ofert szczególną wagę należy przyłożyć także do zakresu świadczonych usług. Warto dokładnie ustalić, ile godzin fotograf spędzi na pracy, które momenty uroczystości koniecznie powinien uwiecznić. Wielu fotografów proponuje pakiety w różnych cenach. Tańsze oferty obejmują zdjęcia z uroczystości w kościele lub USC oraz z wesela. Droższe pakiety często obejmują również przygotowania w salonie kosmetycznym i fryzjerskim, błogosławieństwo w domu Pana Młodego i Panny Młodej, uroczysty wyjazd do kościoła.
Warto także dokładnie dowiedzieć się, ile wydrukowanych zdjęć otrzymamy w ramach ceny podstawowej. Kolejną kwestią są odbitki, zdjęcia w formie elektronicznej (na płycie, pendrivie oraz w galerii online).
Wiele Par Młodych chce także otrzymać w cenie usługi ozdobny album ślubny oraz fotoksiążkę ze najpiękniejszymi zdjęciami ze ślubu, wesela oraz pleneru.