Koło Medialne działające przy naszej szkole przygotowuje przeprowadzenie nowego projektu, który będzie polegał na tworzeniu gazetki szkolnej. Pomysł wprawdzie nie należy do najoryginalniejszych, ale na pewno jest świetnym sposobem na rozwinięcie umiejętności dziennikarskich.

Wszyscy, zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, są podekscytowani możliwością pracy redakcyjnej. Jednakże już na początku pojawiły się problemy natury organizacyjnej i finansowej. Wydruk wspomnianej gazetki należałoby powierzyć podmiotowi zewnętrznemu, jednakże zastosowanie takiego rozwiązania generowałoby zbyt duże koszty. Z tego powodu zdecydowano się na wywieszanie gazetki w szkole. Zgodnie z zapowiedziami Prezesa Koła już w przyszłym tygodniu gabloty ogłoszeniowe na parterze będą zawierały pierwszy numer pisma.

Dobrze, że udało się znaleźć tak proste i tanie rozwiązanie. Dzięki temu młodzież naszej szkoły będzie miała możliwość doskonalenia umiejętności pisarskich. Nabycie takich kompetencji z pewnością przyda się każdemu z młodych redaktorów w przyszłym życiu zawodowym.

………
– hologramy naklejki
– legitymacja studencka naklejka
– trening stylu myślenia warszawa mokotów
– kwalifikowanie technologii spawania
– lab test badania węgla
– szkolenia iso 50001
– studia podyplomowe edukacja wczesnoszkolna kraków
– studia podyplomowe język angielski kraków
– studia podyplomowe zarządzanie oświatą kraków
– hologram els wrocław