hostessy-krakow-4Jesteś studentką i chciałabyś trochę zarobić? Nie jesteś osobą, która chciałaby pracować dzień i noc, męczyć się i pocić? Jesteś w dodatku osobą otwartą i kontaktową, lubisz pracować z ludźmi i nie boisz się wyzwań?

Powinnaś zatem spróbować sił jako hostessa! Jeśli jesteś również studentką w Krakowie, mamy dla ciebie nieziemsko atrakcyjną ofertę. Hostessy Kraków poszukują nowych twarzy; dziewcząt, które chciałyby oprowadzać klientów po różnorakich targach kosmetycznych, opowiadać o produktach oraz zachęcać do kupowania.
Wynagrodzenie uzależnione jest od tego, ile czasu będziesz pracowała. Dla najlepszych hostess przewidziane są miłe premie i zaskakujące prezenty!
Po zakończeniu rekrutacji zostanie przeprowadzone krótkie szkolenie, które pomoże ci w wykonywaniu pracy, wyjaśni, jak powinnaś zachowywać się i wyglądać, generalnie odpowiednio cię przeszkoli.
Dołącz już dziś! Rekrutacja trwa. Oczekujemy osób z zapałem do pracy, uśmiechniętych i rezolutnych dziewcząt. Jeśli interesuje cię powyższa oferta, dołącz do nas!