W obrębie naszego kraju zakłada się co raz więcej firm. Wszelkie z nich trzeba zaopatrzyć w szafy biurowe także w inne akcesoria biurowe. Nowy mebel będzie mieścił coraz więcej specyfikacji.

Prawo polskie zobowiązuje, by wszelakie rachunki trzymać w wersji papierowej przez co najmniej 5 lat. Jest to astronomiczna liczba pism, ponieważ zakładając, że jedna osoba, każdego dnia wystawi 4 dokumenty to staje się mniej więcej 100 pism miesięcznie, a w przeciągu roku będzie tego ponad 1000. Istotne jest
niszczenie dokumentów,
by po 5 latach nie utonąć w papierach, lub nie mieć kłopotów z trzymaniem danych, bowiem szafy gabinetowe posiadają ograniczoną pojemnością.

Utylizując akta ratujemy, również drzewa, dlatego że z makulatury tworzone jest masa rozmaitych towarów. Z innej strony, dając to zadanie profesjonalnej firmie mamy pewność, iż informacje nie zostaną ujawnione. Cena takiej usługi jest o wiele tańsza niż wynajęcie nowego pomieszczenia i składowania w nim wszystkich tych dokumentów.

Przesiębiorstwo SEAT (Sociedad Espanola de Automobiles de Turismo) powstało w 1950 roku. Założycielami spółki byli: Narodowy Instytut Przemysłu (51%), korporacja sześciu banków (42%) oraz FIAT (7%). To właśnie FIAT udzielił licencji na swój pierwszy opracowany po II wojnie światowej model noszący oznaczenie 1400. Jego produkcja pod nazwą SEAT 1400 ruszyła w 1953 roku w fabryce w Barcelonie. W 1957 roku uruchomiono produkcję drugiego modelu licencyjnego – słynnego niewielkiego modelu 600 (fot. obok). Przez lata seat olsztyn rozwijał się, przechodził liczne modyfikacje, wprowadzał nowe modele, unowocześniał zakłady produkcyjne, zwiększając liczbę montowanych samochodów i obroty firmy. W 1980 roku FIAT sprzedał swoje udziały Narodowemu Instytutowi Przemysłu. Pozwoliło to SEAT-owi stać się pierwszym, całkowicie hiszpańskim producentem samochodów.