Marks & Spencer – Fashion Geometrics

Marks & Spencer planuje zwalczać nudę za pomocą nowej kolekcji Fashion Geometrics, która właśnie wchodzi do sklepów tej marki w Polsce.

Fashion Geometrics to kolekcja opierająca się na wzorach i nadrukach, bardzo kolorowa, ale jednocześnie i bardzo prosta. Nie ma w niej wyszukanych krojów i dziwacznych zestawień. Dla wszystkich miłośniczek color-blocku to będzie niewątpliwa gratka!

Jeżeli chodzi o kolorystykę, to królują czerń, zieleń i kobalt. W końcu jesień i zima wcale nie muszą być szare!

EMU Australia Jesień-Zima 2011/2012

EMU większości z nas z pewnością ostatnio nie kojarzy się ze strusiem lecz z butami, które są ciepłe, miękkie i wygodne. Model butów Stinger Lo marki EMU już dawno podbił cały świat, w tym Polskę.

W tym sezonie mamy kolejne propozycje kolorystyczne ukochanego modelu: fiolet, głęboki granat, oliwkowy, orzech leśny, bardzo popularny – szary i kolor ziemi – jest to niewątpliwy must have w tym sezonie(!). Projektant Morgan Bridgeford o zaproponowanych barwach w kolekcji mówi, że są one odzwierciedleniem kolorów panujących w Australii.

Oczywiście EMU to nie tylko nasz ukochany model Stinger Lo 🙂 Warto zapoznać się również z pozostałymi propozycjami. Jednocześnie należy zaznaczyć, że wszystkie buty są starannie wykonane z owczej sierści i zachowują swoje unikatowe cechy, np. niezbyt szybko wchłaniają wodę.