Kosmetyki bez parabenów i kosmetyki rosyjskie

Piękna skóra bez parabenów

Jesteśmy zasypani drogeriami i przeróżnymi kosmetykami. Często kupujemy je, nie zwracając uwagi na skład. Nie zdajemy sobie sprawy, że zamiast poprawiać kondycję skóry, działamy na jej niekorzyść. Zwłaszcza niebezpieczne są parabeny.
Parabeny to substancje chemiczne, używane w przemyśle kosmetycznym. Są one konserwantami, które przedłużają trwałość produktów nawet o kilkanaście miesięcy. Co za tym idzie, im w produkcie jest ich więcej, tym bardziej jest on naszpikowany szkodliwą chemią.
Coraz więcej osób jest świadomych niekorzystnych skutków, jakie wywołują najbardziej chemiczne produkty i coraz bardziej cenione są te, w których używa się naturalnych składników, zwłaszcza kosmetyki rosyjskie. Przy ich produkcji wykorzystywane są naturalne receptury, dzięki którym skóra długo zachowuje elastyczność i młody wygląd. Zawierają olejki eteryczne i wyciągi z ziół i roślin, które nie tylko w wyjątkowy sposób dbają o skórę, ale także zapewniają wspaniały zapach.
Warto pamiętać, że kosmetyki również wpływają na cały organizm, więc jeśli chcesz oprócz promiennej skóry, zadbać o zdrowie ciało, wypróbuj kosmetyki bez parabenów oparte o naturalne składniki.