Kwiaty

Pracuję w kwiaciarni od prawie pięciu lat, jestem jak się to fachowo mówi florystką. Uwielbiam zapach kwiatów, który otacza mnie i towarzyszy mi przez cały dzień, sprawia mi też radość tworzenie coś z paru łodyg kwiatu, co sprawia, ludziom obdarowany radość i choć przez chwilę na ich ustach gości uśmiech.
Totalnym numerem jeden, jeżeli chodzi o bukiety są obecnie lilie i róże, co druga osoba, która decyduje się na zakup u nas kwiatów bierze takie połączenie. Coraz więcej jest jednak osób, które wolą kupić coś co „posłuży” dłużej, czyli kupuje kwiatka w doniczce, takim numerem jeden jest storczyk. Prezentuje się bardzo ładnie, jest elegancki i do tego zazwyczaj już zapakowany i udekorowany gotowy do podarowania.
Bukiety, czy też kwiaty doniczkowe są zawsze trafnym prezentem, ponieważ każda kobieta niezależnie od okazji z jakiej ma go dostać zawszę się ucieszy na widok bukietu. Zakup kwiatów jest też zawsze dobrą opcją, jeżeli nie mamy żadnego pomysłu na inny prezent lub też po prostu o tym zapomnieliśmy.