Czy fordanserki to panie do towarzystwa?

Fordanserki często mylone są z paniami do towarzystwa. To poważny błąd, jednakże w Polsce nikogo on nie dziwi. Mało kto wie bowiem, kim tak naprawdę jest taka fordanserka i czym w ogóle się ona zajmuje. Nigdy jednak nie obsługuje ona klientów w sposób seksualny. Dba po prostu o to, aby wszyscy mogli wspaniale się bawić!

Fordanserka raczej nie zajmuje się żadną osobą na osobności. Ma zabawiać tłumy, dlatego zawsze jest w tym miejscu, w którym przebywa większa ilość osób. Można się na nią natknąć przede wszystkim na parkiecie. Fordanserka rozgrzewa pustą podłogę i przygotowuje innych do fantastycznej zabawy. Zaczyna się ruszać w rytm muzyki, wykonuje klasyczne i dobrze wszystkim znane ruchy, zachęcając do wspólnej rozrywki. Inni ludzie szybko idą w jej ślady. Też ruszają na parkiet, a cała zabawa może się wtedy naprawdę rozkręcić!

Nikt nie powinien mylić fordanserek z paniami do towarzystwa, jednak mimo wszystko często do tego dochodzi. Same fordanserki raczej nie gniewają się z tego powodu. Wiedzą, że ich zawód nie jest w Polsce zbyt popularny.

frazy: sprzątanie grobów Warszawa na Cmentarzu Wawrzyszewskim, woda toaletowa Naomi Campbell Exult, produkcja asfaltu korkowego, asfalt syryjski