odzywka-do-rzes-5Wygoda i dobre samopoczucie powinny być decydującym czynnikiem gdy mowa o tym, jak wygląda i co na siebie zakładamy z garderoby. Zatem chcąc uniknąć codziennego makijażu oczu, na który szkoda nam czasu, możemy zafundować sobie sztuczne uzupełnianie rzęs, dzięki któremu nie musimy ich malować, bo są znacznie większe, dłuższe, wyglądają efektownie bez użycia tuszu do rzęs.
Jeżeli jednak chcąc zwiększyć objętość rzęs, stawiamy na metody mniej inwazyjne, to na pewno odżywka do rzęs powinna być pierwszym krokiem.
Niektóre kobiety wolą sztuczne rzęsy od tych uzupełnianych w gabinecie kosmetycznym ponieważ sztuczne rzęsy można pomalować, zdjąć po jednym dniu i wrócić do własnych. W przypadku rzęs uzupełnianych – musimy o nie szczególnie dbać, wyczesywać na bieżąco wypadające, dbać o to, aby przy demakijażu twarzy nie trzeć ich płatkiem kosmetycznym, ani w żaden inny sposób nie naruszyć ich struktury.
W zależności od tego, co preferujemy, obydwie opcje – sztuczne rzęsy na klej i rzęsy uzupełniane są rozsądnym pomysłem, z tymże te z gabinetu kosmetycznego kosztują więcej.