Regenerum do rzęs (3)Piękne rzęsy stanowią bez wątpienia znakomitą ozdobę dla każdego typu oczu. Dlatego też marzeniem każdej kobiety jest mieć długie, mocne i ciemne rzęsy. Jednak niestety natura nie obdarza tak hojnie. Co zatem należy zastosować, aby uzyskać efekt pięknych rzęs?

Przede wszystkim należy wypróbować niesamowity kosmetyk, który ukazał się ostatnio na rynku. Jest to Regenerum do rzęs, czyli specjalne serum przeznaczone do rzęs, które pogrubia oraz znacząco wydłuża strukturę włosów, wzmacnia, chroniąc przed wypadaniem oraz zagęszcza rzęsy. Jak to jest możliwe?

Serum to składa się z dwóch części. Jedna z nich przeznaczona jest do stosowania na linię rzęs- zawiera ona łagodzący skórę ekstrakt ze świetlika oraz lipooligopeptydy stymulujące cebulki rzęs i w ten sposób przyspieszające wzrost włosa oraz pogrubiające jego strukturę. Druga część przeznaczona jest do stosowania na całej długości rzęs- zawiera ona matrykininę oraz prowitaminę B5, które wnikają we włókna włosów, wydłużają je i wzmacniają.

Efekt? Przechodzi najśmielsze oczekiwania! Już po tygodniu użytkowniczki deklarują zmianę w strukturze rzęs.