rp_moda37.jpgKażdy elegancki mężczyzna powinien odpowiednio zadbać o swoją garderobę i pamiętać o etykiecie stylu, która powinna przylgnąć do niego jak dobrze wyprasowana koszula. To jak się ubierzemy powinno zależeć od naszych indywidualnych cech, gustu i oczywiście wygody, która powinna być wartością nadrzędną podczas dopasowywania kolejnych elementów naszego ubioru.

Prawdziwy mężczyzna powinien posiadać w swoim zestawie buty, o które powinien w miarę możliwości dbać pastując je dobrze dobraną pastą do obuwia. Eleganckie buty to zestaw obowiązkowy, który powinien być dobrą wizytówką swojego właściciela.

Moda męska to złożone zagadnienie i indywidualna sprawa, ale buty to ten element ubioru, który jak mawiały nasze matki i babcie najwięcej mówi o mężczyźnie. Dobrze umyte i wypastowane świadczą o mocnym charakterze i schludności nie tylko w sprawach wyglądu, dlatego pamiętajmy, aby zadbać o nasze obuwie i nie żałować pieniędzy na dobrej jakości specyfiki do jego czyszczenia. Faktem jest, że dobrze zadbane buty mogą zaprocentować naszym nienagannym wizerunkiem w oczach innych ludzi, dlatego warto o nie zadbać zawczasu.